هزار ,آذربایجان ,غربی ,پرورش ,آموزش ,دانش ,آذربایجان غربی ,پرورش آذربایجان ,مدیرکل آموزش ,دانش آموز ,هزار دانش

۱۲۳۰ نفر جذب آموزش و پرورش آذربایجان غربی می‌شوند

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی از آماده شدن مقدمات برای جذب ۱۲۳۰ نفر در این اداره کل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، فریدون سید مصطفوی عصر امروز در جلسه شورای اموزش و پرورش آذربایجان غربی درباره نحوه اجرای پروژه مهر دانش آموزی در این استان اظهار داشت: در مدت 3 ماهه تابستان یک هزارو 560 همکار  545 هزار و 900 دانش آموز در 4 هزار و 900 مدرسه در قالب این طرح مورد استفاده قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: تاکنون 530 هزار دانش آموز در سیستم سناد ثبت نام کرده‌اند و در این زمینه کسب رتبه دوم کشوری برای آذربایجان غربی رقم خورده است.مصطفوی فریدون

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی افزود: در این مدت از 400 نفر متقاضی نقل و انتقال برون استانی با 300 نفر و از 1200 نفر داخل استانی نیز 350 نفر موافقت شده است.

مصطفوی گفت: مقدمات جذب یک هزار 230 نفر نیروی جدید الورود نیز در استان فراهم شده و از یک هزار و  404 نفر متقاضی بازنشستگی 295 نفر استمرار و با بازنشستگی بقیه موافقت شد.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی آمار سال اولی‌های این استان را 58 هزار نفر اعلام کرد و از ساماندهی توزیع کتب درسی در مدارس و مراکز عرضه و تجهیز هنرستان‌ها به امکانات مورد نیاز تا مبلغ یک میلیارد تومان خبر داد.

وی گفت: امسال بر عکس سال‌های قبل استقبال از رشته‌های فنی و ثبت نام در هنرستان‌های استان بی نظیر بوده است.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی تصریح کرد: امسال در رشته‌های نظری و تجربی 55 درصد, 33 درصد رشته انسانی و 12 درصد در رشته ریاضی ثبت نام کرده‌اند.

سید مصطفوی گفت: تاکنون با 3 هزار و 120 خودرو برای سرویس مدارس قرارداد منعقد شده و 46 هزار دانش آموز نیز برای استفاده از آن ثبت نام کرده‌اند.

وی افزود: درباره روپوش دانش آموزان نیز با سازمان صنعت، معدن و تجارت تمهیدات مشترکی اندیشیده شده و برای کلیه مقاطع رنگ مخصوص مشخص شده است.

منبع اصلی مطلب : اخبار معلــمان ................منتظر
برچسب ها : هزار ,آذربایجان ,غربی ,پرورش ,آموزش ,دانش ,آذربایجان غربی ,پرورش آذربایجان ,مدیرکل آموزش ,دانش آموز ,هزار دانش
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : ۱۲۳۰ نفر جذب آموزش و پرورش آذربایجان غربی می‌شوند